Ljubljana

Enkrat tedensko, ob torkih zvečer, je organizirano rekreativno plavanje v bazenu na Univerzitetnem rehabilitacijskem inštitututu – URI Soča. Bazen je prilagojen tudi težje gibalno oviranim plavalcem. Toplejša voda kot v običajnih bazenih in navzočnost reševalca pa omogoča rekreacijo in sprostitev tudi tistim, ki sicer redko plavajo.

Plavanje je za člane našega društva brezplačno.

Če bi želeli plavati z nami, nas kontaktirajte na info@dsis-drustvo.si.

Plavanje na URI Soča – slika je simbolna (foto: courtownadventure.ie)

Maribor

V Mariboru je članom na voljo plavanje pod strokovnim vodstvom g. Mirota Martinuzzija na kopališču Pristan. Pod strokovnim vodstvom je vadba individualno prilagojena potrebam vsakega udeleženca, izboljša pa se tudi plavalna tehnika. Pavanje poteka vsak četrtek med 19.30 in 21.30.

Plavanje je za člane našega društva brezplačno.

Če bi želeli plavati z nami, kontaktirajte Natašo Mauko Zimšek na natasa@dsis-drustvo.si ali na 0590 432 45.

Kopališče Pristan (foto: kema-on.net)