Zanima nas, kako ti gre študij in kako ti lahko pomagamo pri študiju

26. oktober, 2020

Ker časi niso najbolj rožnati, smo se na Društvu študentov invalidov Slovenije odločili, da študente še bolj podpremo pri študiju, iskanju zaposlitve in na drugih področjih. Vendar za to potrebujemo vašo pomoč.

Pripravili smo štiri vprašalnike, saj potrebujemo z vaše strani informacije, kakšno podporo dejansko potrebujete in želite. Vprašalniki se nanašajo na področje študija, zaposlovanja, prostočasnih aktivnosti in življenja v času Covid-19 ukrepov.

Vprašanja so pripavljena v jamboard dokumentu, ki omogoča, da odgovorite na vprašanja na različne načine (lahko opišete, napišete kakšno prigodo, kaj narišete, dodate kakšno fotografijo ipd.)

Pripravili smo jamboard dokument, ki se nanaša na študij. Če vam je lažje, lahko izpolnite tudi Wordov dokument. Če imate vprašanje ali potrebujete dodatne napotke za posredovanje odgovorov, nam lahko pišete na info@dsis-drustvo.si.

Sodelovanje je prostovoljno in anonimno. Veselimo se vaših prispevkov!