GOGO 2021 vabijo na pohod na Trstelj

12. oktober, 2021

V okviru akcije Gibalno ovirani gore osvajajo 2021 vas lepo vabijo na pohod na Trstelj.

Pohod začnete pred cerkvijo v Lipah ob 9.15. Do koče na Trstelju se boste odpravili po asfaltirani cesti. Po 2,2 km ravnine sledi vzpenjajoča se asfaltirana cesta po kateri boste zavili proti koči na Trstelju. Prvi del je še asfalt, nato se izmenjata makadamska in delno asfaltirana cesta. Dolžina poti je slaba 4,9 km z menjajočimi se vzponi in spusti. Do koče je dobra ura hoda ali vožnje. Pot je primerna za navadne vozičke, za električne je primeren prvi del in zadnjih 200 m. Več podrobnosti si lahko preberete v vabilu na Trstelj.

Prijava za udeležbo na inkluzijskem pohodu je zaradi omejenega števila udeležencev obvezna do vključno torka, 12. oktobra 2021, preko spletne e-prijave ali Word prijavnice na Trstelj, ki jo pošljete na 2020goov@gmail.com.

Naslednji pohod je predviden v soboto, 23. 10. 2021 na Lisco.

Lepo vabljeni.