Pripravili smo E-priročnik Prava smer

10. maj, 2021

Na naši spletni strani smo objavili e-priročnik Prava smer, v katerem najdete zbrane vse smernice za učinkovit študij na daljavo, ki smo jih pripravili v projektu PRAVA SMER.

S projektom smo si prizadevali pomagati tako študentom s posebnimi potrebami kot zaposlenim v visokem šolstvu, da bi bil študij na daljavo čim bolj učinkovit in dostopen za različne posebne potrebe sodelujočih v visokem šolstvu. Študente in zaposlene v visokem šolstvu smo podprli na različne načine, tudi z različnimi namigi in smernicami, ki so zbrane v e-priročniku Prava smer.

E-priročnik najdete čisto na koncu opisa projekta PRAVA SMER. Projekt je financiran s sredstvi Programa ACF v Sloveniji 2014-2021.

Upamo, da so vam bili pripravljeni nasveti v pomoč ter da bodo koristni in uporabni tudi v prihodnje.