Zaposlitveni center Avantus d.o.o. iz Maribora išče nove sodelavce

4. oktober, 2019

Zaposlitveni center Avantus d.o.o. iz Maribora išče nove sodelavce, ki imajo odločbo za delo na zaščitenem delovnem mestu. Lahko gre tudi za osebe brez odločbe, vendar morajo biti pripravljene delati osem ur lažja dela.

Ukvarjajo se z likanjem nogavic in izdelavo raznih igrač iz odpadkov neuporabnih nogavic. S svojim načinom dela podpirajo idejo zmanjšanja odpadkov ter se zavzemajo za zdravo in čisto okolje. Pri izvajanju proizvodnega dela jim pomagajo pri njih zaposlene osebe z invalidnostjo, ki imajo priložnost dela v timu, pridobivanja novih znanj, krepitve samozavesti, saj se ob izvajanju delovnih nalog počutijo koristne in se opolnomočijo. Končni produkt njihovega sistema so zlikane nogavice ali iz nogavic narejene igrače, ki jih prodajo ali podarijo v dobrodelne namene, s tem pa ustvarijo tudi vir dohodka, ki jim omogoča zaposlovanje ljudi na zaščitenem delovnem mestu.

KONTAKTNI PODATKI: 031 321 919, matjan@avantus.si, spletna stran: https://avantus.si/

SEDEŽ PODJETJA: Rapočeva ulica 18 2000 Maribor

Poslovna enota Trg revolucije: Trg revolucije 2 2000 Maribor (vhod z dvoriščne strani)

Delovni čas: Od ponedeljka do petka: 7:00 – 15.00