Zanimivo mesečno srečanje članov v Mariboru

4. december, 2019

Včeraj, v torek, 3. decembra, se je v naši pisarni v Mariboru veliko dogajalo.

Najprej so nas obiskali študentke in študenti različnih študijskih programov s FF, PeF in FERI UM, ki so pod vodstvom izr. prof. dr. Alenke Valh Lopert, na osnovi knjige Lev Rogi najde srečo, avtorja mag. Igorja Plohla, izdelali unikatne tipanke v slovenskem, angleškem in nemškem jeziku ter ustrezne zvočne posnetke. Predstavili so nam kako so se lotili izdelave knjig in posnetkov ter nam pokazali svoje izdelke. Pri projektu je sodelovala tudi naša članica Agnes Kojc.

Po predstavitvi študentov pa nas je obiskal še znan bioenergetik g. Stanko Filipič, ki je s svojim darom pomagal že številnim ljudem in ima tako močno energijo, da lahko z njo ukrivi tudi jedilni pribor. O čemer smo se prepričali na lastne oči. G. Filipič nam je predstavil svoje delo in načine zdravljenja. Pridružila se mu je tudi njegova kolegica Marina Huber, ki je mojstrica reikija in redno sodelujeta skupaj.