Včeraj popoldan smo se na ves glas krohotali

12. februar, 2020

Včeraj popoldan je v pisarni v Mariboru potekala joga smeha, ob kateri smo se sprostili in dodobra nasmejali.

Na društvenih omarah so nalepljeni pisani listi s posameznimi črkami, ki nato sestavijo besedi joga smeha

Pri jogi smeha gre za kombinacijo smejalnih in dihalnih vaj iz joge, ki pozitivno vplivajo tako na telo kot na našo duševnost. Znano je, da je smeh zdravilen, da zmanjšuje raven krvnega sladkorja, stres, uravnava krvni tlak, izboljša imunski sistem in naše razpoloženje. Tako se nismo le nasmejali, ampak naredili nekaj tudi za naše zdravje ter boljše fizično in psihično počutje.

Jogo smeha je vodila Danuška Breznik, ki se je z veseljem odzvala našemu povabilu in prinesla ogromno smeha.

Ha ha – ho ho ho SUPER SMO!