Vabilo za sodelovanje v raziskavi "Socialna podjetja kot priložnost zaposlovanja slepih in slabovidnih"

25. april, 2023

Študentka Anja Uršič v okviru doktorskega študija na Fakulteti za družbene vede vodi raziskavo z naslovom “Socialna podjetja kot priložnost zaposlovanja slepih in slabovidnih”.

Za uspešno izvedbo raziskave potrebuje slepe in slabovidne, ki so zaposleni v različnih socialnih podjetjih (invalidska podjetja, zaposlitveni centri, ipd.) in, ki bi bili pripravljeni svoje izkušnje deliti z njo v obliki delno-strukturiranega intervjuja. Intervjuje bi opravili preko aplikacije Zoom ali pa v živo, odvisno od izražene želje posameznika.

V primeru, da ste pripravljeni sodelovati jo lahko kontaktirate na 031520374 ali pišete na anjaursic8@gmail.com.

Zahvaljuje se za vaš čas in upa na vašo pripravljenost za sodelovanje.