V okviru mreže Link smo pripravili dokument o študiju na daljavo

16. november, 2022

V okviru mednarodne mreže Link, ki združuje visokošolske zavode in nevladne organizacije iz različnih EU članic, smo pripravili dokument na temo študija na daljavo in študentih s posebnimi potrebami.

Odločili smo se, da ga objavimo na današnji Mednarodni dan študentov. Naslovili smo ga We can never go back, ker želimo z dokumentom prikazati prednosti oziroma nove možnosti, ki jih je študij na daljavo prinesel študentom s posebnimi potrebami in da je vredno premisliti o tem, da bi te oblike študija in podpire omogočali študentom s posebnimi potrebami tudi v prihodnje.

Dokument We can never go back je v angleškem jeziku, saj gre za delo partnerjev iz različnih držav.

Vabljeni k branju in razmisleku o vsebini dokumenta!