V Mariboru smo gostili sestanek mednarodne mreže LINK

26. september, 2023

V ponedeljek, 25. septembra 2023, smo gostili partnerje mreže LINK. Vodili smo zanimiv sestanek mreže na temo zaposlovanja mladih invalidov.

Predstavnica partnerjev iz Severne Irske in predstavnici partnerjev iz Nizozemske so pripotovale v Maribor in v živo sodelovale na sestanku, ostali partnerji (Norveška, Velika Britanija in Švedska) pa so sodelovali preko Zoom-a.

Agnes deli svoje zaposlitvene izkušnje z udeleženkami LINK sestanka

Ves čas dogodka je bila prisotna tudi naša članica Agnes Kojc, ki je predstavila svojo izkušnjo ob prehodu iz študija na trg dela, del sestanka pa sta na sestanku sodelovala tudi predstavnika Kariernega centra Univerze v Mariboru, Matej Kosi Hederih in Katja Kovše, ki sta predstavila svoje izkušnje pri delu s študenti s posebnimi potrebami. Vsem trem se lepo zahvaljujemo za sodelovanje, ki je bilo za nas zelo dragoceno.

Prenosnik z udeleženci sestanka na Zoomu