V Mariboru bo potekal posvet o dobrih praksah zaposlovanja invalidov

30. november, 2019

V okviru Sveta invalidov Mestne občine Maribor bo, v sredo, 11. 12. 2019 med 10. in 13. uro v sejni sobi Univerzitetnega rehabilitacijskega centra Soča v Mariboru (URI Soča), Čufarjeva 5, potekal posvet o dobrih praksah zaposlovanja invalidov.

Na posvetu bo podrobno predstavljena zaposlitvena rehabilitacija, nekatere storitve, ki so najpogostejše v okviru zaposlitvene rehabilitacije, projekt prehod mladih in trije primeri dobrih praks zaposlovanja invalidov. Program si lahko ogledate na povezavi.

Posvet je namenjen tako invalidskim društvom kot osebam, ki iščete zaposlitev. Vabljeni ste tudi tisti ki še študirate, saj boste lahko izvedeli kakšne so možnosti iskanja zaposlitve po koncu študija.

Na posvet se je potrebno prijaviti na ana.mandl@maribor.si do petka, 6. 12. 2019. Če ste član našega društva pa na natasa@dsis-drustvo.si do četrtka, 5. 12., saj bomo organizirali prevoz na posvet.

Lepo vabljeni!