Študenti! Tudi na vas nismo pozabili v projektu PRAVA SMER

18. december, 2020

Na Društvu študentov invalidov Slovenije izvajamo projekt PRAVA SMER, v katerem se trudimo, da bi pripomogli k dostopnemu študiju na daljavo za študente s posebnimi potrebami.

Na različne načine podpiramo zaposlene v visokem šolstvu, ki te vodijo po študijski poti in delijo s teboj svoje znanje in spretnosti, želimo pa podpreti tudi tebe, da se boš zavedal/-a svojih pravic in obveznosti ter moči, ki se skriva v tebi.

Na postrani “Študij na daljavo” objavljamo različne smernice in namige, ki ti bodo v pomoč, na naši Facebook strani pa lahko dnevno prebiraš motivacijske misli in različne kratke namige, ki ti bodo dali novih moči in mogoče tudi kakšno novo idejo.

Zelo bomo tudi veseli, če bi se nam želel/-a pridružiti ter z nami in ostalimi študenti deliti svoje ideje in izkušnje. Če te zanima sodelovanje, kontaktiraj Nino na nina@dsis-drustvo.si.

Naj te študij na daljavo ne obrne na glavo!