Srednješolce vabimo na našo stojnico na virtualnem kariernem sejmu

21. november, 2020

Med 23. in 27. novembrom 2020 poteka virtualni karierni sejem – Sejem poklicev in izobraževanja za srednješolce. V okviru sejma se predstavlja tudi Društvo študentov invalidov Slovenije. Sejem bo možno obiskati in pregledovati še vse do septembra 2021, vendar ne bo več dogodkov v živo.

Našo stojnico najdete v virtualni dvorani Vseživljenjsko učenje in dodatno izobraževanje. Na stojnici boste našli informacije o društvu, posebnih statusih v času študija in o podpori, ki jo društvo ponuja študentom in dijakom ob prehodu na študij.

V okviru sejma, v sklopu stojnice Univerze v Mariboru, bosta potekala tudi dva webinarja s predstavitvijo društva:

  • v sredo, 25. 11. 2020, ob 17. uri,
  • v petek, 27. 11. 2020, ob 11. uri.

Na stojnico Društva študentov invalidov Slovenije dijake s posebnimi potrebami vabimo na klepet s študentkama s posebnimi potrebami, kjer bodo iz prve roke izvedeli informacije o študiju in študentskem življenju. Na klepet ste vabljeni:

  • v torek, 24. 11. 2020 ob 16. uri
  • v sredo, 25. 11. 2020 ob 16. uri.

Za kakršnekoli dodatne informacije nam lahko pišete na info@dsis-drustvo.si.

Veselimo se vašega obiska!