ŠOUM razpisuje sredstva za nakup pripomočkov in za študijsko pomoč

4. november, 2019

Za vse študente Univerze v Mariboru in študente zasebnih visokošolskih zavodov iz Maribora ŠOUM tudi letos razpisuje donacijska sredstva za nakup pripomočkov, ki študentom s posebnimi potrebami olajšajo študij in vsakodnevno življenje. Prav tako so na voljo sredstva za pomoč pri študiju.

Električno kolo in hojica
Financirani so bili različni pripomočki, tudi električno kolo in moderna hojica za pomoč pri hoji

V prošnji za sofinanciranje nakupa medicinsko-tehničnih pripomočkov ali za koriščenje inštrukcij na kratko predstavite sebe in kako vam bo pomoč, za katero prosite, koristila. Prošnji za pripomočke priložite tudi predračun.

Prošnjo lahko pošljete Alenki Gajšt iz Društva študentov invalidov Slovenije na alenka@dsis-drustvo.si ali Dariji Močnik iz Študentske organizacije Univerze v Mariboru na darija.mocnik@soum.si. V primeru kakršnihkoli vprašanj, vam bosta z veseljem odgovorili.