Pripravili smo posebno izdajo društvene revije Koronca

14. maj, 2021

Na Društvu študentov invalidov Slovenije že vrsto let izdajamo revijo Ekstravaganca. Tokrat smo v okviru projekta PRAVA SMER pripravili posebno izdajo, ki smo jo poimenovali kar KORONCA.

Zakaj Koronca? Ker se navezuje na čas in tematiko epidemije, študija na daljavo, omejeno druženje, a nas to vseeno ni ustavilo, da ne bi našli ter pripravili zanimivih vsebin in dogodivščin, ki bi jih delili v reviji.

V Koronci boste našli zanimive intervjuje, koronske dogodivščine in izkušnje, umetniške stvaritve naših članov, pa tudi nekaj receptov in uporabnih informacij.

Lepo se zahvaljujemo vsem, ki ste sodelovali pri nastanku revije, še posebno pa uredniškemu odboru.

Revija je financirana s sredstvi Programa ACF v Sloveniji 2014-2021, s sredstvi FIHA in sredstvi ŠOU Ljubljana.

Lepo vabljeni k branju!