Predstavljamo se na Kariernem sejmu za srednješolce

15. november, 2019

Danes, med 8. in 15. uro, poteka v Mariboru Karierni sejem za srednješolce, kjer se predstavlja tudi naše društvo.

Stojnica DŠIS na kariernem sejmu v Mariboru
Naša stojnica na Kariernem sejmu, kjer srednješolcem predstavljamo naše društvo in kaj jim lahko ponudimo, če se včlanijo

Na sejmu smo predstavljali dejavnosti in programe našega društva, kaj vse ponujamo študentom, ki se včlanijo (brezplačne prevoze, osebno asistenco, urejanje študijske literature, brezplačen fitnes in plavanje, različne tečaje, delavnice in druženja ipd.) in kako lahko pomagamo srednješolcem ob prehodu na študij in nato med samim študijem.

Okrogla miza o ženskah v znanosti
V sklopu Kariernega sejma so se odvijale tudi številna zanimiva predavanja

Poleg stojnic na katerih se predstavljajo različne visokošolske institucije in delodajalci, se odvijajo tudi seminarji in predstavitve.