Predsednik DŠIS se je pogovarjal z evropskim poslancem in sodeloval v radijski oddaji

7. marec, 2022

Predsednik našega društva, Amir Alibabić, je v preteklem tednu sodeloval v oddaji Odprta dlan na radiu Zeleni val. Govoril je o pomembnih ciljih društva in o tem, kakšen je položaj študentov invalidov v Evropi in drugod po svetu.

V oddaji so govorili tudi o Evropski kartici ugodnosti za invalide, ki prinaša vrsto popustov in presenečenj. Če vas je vsebina pritegnila, lahko oddajo poslušate s klikom na povezavo oddaje Odprta dlan.

V petek pa se je Amir Alibabić mudil tudi v pisarni evropskega poslanca Milana Brgleza v Ljubljani, kjer sta se pogovarjala o položaju invalidov v Sloveniji in o osebni asistenci kot dobrem primeru deinstitucionalizacije v Sloveniji.

Amir Alibabić pozira z evropskim poslancem Milanom Brglezom
Predsednik DŠIS Amir Alibabić z evropskim poslancem Milanom Brglezom