Objavljen je natečaj za podelitev letnih nagrad za dobro prakso zaposlovanja invalidov v letu 2019

18. februar, 2020

Na spletni strani Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti je objavljen “Javni natečaj za podelitev letnih nagrad za dobro prakso na področju zaposlovanja invalidov za leto 2019”.

Gre za posebno obliko družbenega priznanja delodajalcem za dobro prakso na področju zaposlovanja invalidov v Republiki Sloveniji. Delodajalci, ki dobijo letno nagrado, prejmejo listino, s katero pridobijo pravico do uporabe promocijskega logotipa »INVALIDOM PRIJAZNO PODJETJE.«

Predlog za podelitev letne nagrade je potrebno do 1. junija 2020 poslati na Združenje izvajalcev zaposlitvene rehabilitacije v Republiki Sloveniji – ZIZRS, Linhartova cesta 51, Ljubljana.

Več informacij o natečaju in prijavni obrazec najdete na povezavi.