Namenite nam del vaše dohodnine

Zakon o dohodnini omogoča, da del dohodnine (do 1 %) namenite nevladnim organizacijam in med upravičenci je tudi Društvo študentov invalidov Slovenije. Podrobnosti si lahko preberete tukaj.

Namenitev dela dohodnine vas nič ne stane, saj gre teh 1 % dohodnine, če je izrecno ne namenite upravičenim organizacijam, v proračun RS.

Obrazec za namenitev dela dohodnine lahko oddate osebno ali po pošti pri pristojnem finančnem uradu.

Donacije za društvo in člane društva

Veseli bomo kakršnekoli donacije, ki jo namenite našemu društvu, saj lahko z njimi zagotovimo kvalitetnejše ali dodatne storitve za naše člane.

Transakcijski račun društva, odprt pri Novi Ljubljanski banki d.d., je SI56 0201 1001 5636 705.

Kontaktna oseba za donacije je Midhet Huskič, sekretar DŠIS, midhet@dsis-drustvo.si, telefon 041 696 673.