Novoletno druženje članov in sodelavcev DŠIS

14. december, 2023

Včeraj smo se člani in sodelavci društva zbrali na prednovoletni večerji. Z uvodnim nagovorim nas je pozdravil predsednik Amir Alibabić in nam zaželel lepe praznike in uspešno ter zadovoljno prihajajoče leto. Naše želodčke je z odlično hrano nasitila Nataša Lenassi.

Člani in sodelavci se družijo za mizami ob odlični hrani in glasbi.

Večer je hitro minil v prijetnem druženju in kramljanju. Fino je bilo spet srečati stare prijatelje, se z njimi poveseliti, hkrati pa splesti tudi nekaj novih poznanstev. Ob slikah smo obujali pretekle dogodke in spomine, manjkala pa ni niti prijetna glasba.

Fakulteti za družbene vede se najlepše zahvaljujemo, da nam je za naš dogodek omogočila brezplačno uporabo Velike dvorane, organizacijski ekipi pa za odlično opravljeno delo.