Imaš vprašanja glede študija? Dobrodošel v petek na Društvo študentov invalidov Slovenije

11. februar, 2020

Imaš dileme in vprašanja glede študija? Se soočaš s posebnimi potrebami in težavami pri izobraževanju? Ne veš kam bi se vpisal/-a?

Lahko ti pomagamo odgovoriti na tvoja vprašanja in dileme v zvezi študentskim življenjem, morebitnih prilagoditvah, ki jih potrebuješ pri študiju in kako si urediš vse potrebno za uspešno študentsko pot. Saj veš kaj pravijo, kdor ne vpraša, ne more izvedeti.

Obiščeš nas lahko ta petek, 14. februarja, v Ljubljani na Kardeljevi ploščadi 5, med 9. in 14. uro ali nas pokličeš na telefon 01 565 33 52 in v Mariboru na Koroški cesti 53d, med 7. in 15. uro ali nas pokličeš na telefon 0590 43 245. Če ti je bližje elektronska komunikacija, pa piši na info@dsis-drustvo.si ali obišči našo Facebook stran. Seveda pa nas lahko obiščeš tudi kakšen drug dan, če ti tako bolj ustreza. Na voljo smo od ponedeljka do petka ob zgoraj navedenih urah.

Poglej si tudi zakaj se splača postati naš član in kako se lahko včlaniš v društvo.

Z NAMI SI MOČNEJŠI!