Drugačnost bogati

20. maj, 2022

V četrtek zvečer smo se prav prijetno družili in spoznavali na dogodku Drugačnost bogati, ki smo ga skupaj organizirali Študentski svet UM, Oddelek za izobraževanje in študij UM, Pedagoška fakulteta UM in Društvo študentov invalidov Slovenije.

Kdo ima posebne potrebe in kdo ne, sploh ni bilo pomembno. Vsi smo se družili in uživali v igrah.

Ob igranju spoznavnih iger smo ugotovili, da imamo veliko več skupnega, kot je tega, po čemer smo si različni. Medsebojno smo prepleteni, pa tega sploh ne vemo. Kar naenkrat smo ugotovili, da je bila sestra sošolka od nekoga in da stric dela v isti firmi, kjer nekdo opravlja prakso …

Ob igranju družabnih iger smo se sprostili, nasmejali, pa tudi tekmovali. Najprej smo se preizkušali podajanju asociacij in namigov ter ugibanju besed, nato smo tekmovali v skupinskem kvizu in nazadnje preverjali svoj besedni zaklad in hitro razmišljanje ob igri Tik-tak-bum.

Zabavno in prijetno je bilo.