Anketa o upoštevanju pravic invalidov v času COVID-19

30. april, 2020

European Disability Forum (EDF) poziva k izpolnitvi ankete o upoštevanju pravic invalidov v času COVID-19, ki ga je pripravilo šest organizacij. Z anketo želijo pridobiti informacije o tem, s kakšnimi izzivi se soočajo invalidi v tem času in kako se države odzivajo na potrebe invalidov.

Anketa je na voljo na tukaj. Lahko jo izpolnite tudi v slovenskem jeziku, na vrhu pred začetkom izpolnjevanja morate samo izbrati jezik. Če jo boste izpolnili kar v angleščini, jo najdete tukaj.

Anketa je anonimna, lahko pa vstavite svoje kontakte, če želite. Vsi odzivi na anketo bodo objavljeni na spletni strani www.covid-drm.org. Če imate kakršnakoli vprašanja v zvezi z vprašalnikom, jih lahko kontaktirate na monitoring@covid-drm.org.