Vabilo na mladinsko izmenjavo

26. julij, 2023

Zavod Odtiz med 4. in 11. septembrom 2023 pripravlja novo mednarodno mladinsko izmenjavo na temo človekovih pravic in zagovorništva – »vključevanje«. Izmenjava bo potekala v Sloveniji, natančneje v Spodnjih Vrtičah. Poleg udeležencev iz Slovenije bodo na njej sodelovali tudi mladi iz Latvije, Poljske, Romunije in Turčije. Vabljeni so mladi z in brez oviranosti.

So v procesu iskanja slovenskih mladih (18. – 30. let) udeležencev, ki bi sodelovali na izmenjavi. Komunikacija bo večinoma potekala v angleščini. Podpora bo tudi v slovenščini, če bo potreba po prevajanju oz. podobno.

V kolikor te zanima udeležba, prosim svoj interes sporoči čimprej, saj je število mest omejeno.

Cena: brezplačno

Kje: Spodnje Vrtiče, Slovenija

Kdaj: 4. – 11. 9. 23

Prijava in dodatna vprašanja na info@odtiz.si

Prijava do: 15. 8 23

Lepo vabljeni!