V okviru akcije GOGO vabijo na dva pohoda - Bohor in Završki stolp

16. september, 2022

Organizatorji pohodov v okviru akcije Gibalno ovirani gore osvajajo vas vabijo na dva pohoda:

  • Bohor, v soboto 24. septembra 2022
  • Završki stolp, v četrtek 29. septembra 2022.

Izhodišče pohoda na Bohor je Reštanj kamen, bivak LD Senovo, zbor je ob 9.15. Prijave na pohod zbirajo do ponedeljeka 19. septembra 2022 preko spletne prijave ali Word prijavnice Bohor. Podrobnosti o pohodu si lahko preberete v vabilu na pohod na Bohor.

Pri pohodu na Završki stolp pa je izhodišče ob pokopališču Voličina (Spodnja Voličina 4, 2232 Voličina), zbor je ob 9.00. Prav tako je možna prijava preko spletne prijavnice ali preko Word prijavnice Završki stolp do ponedeljka 26. septembra 2022. Več podrobnosti o pohodu najdete v vabilu Završki stolp.

Hkrati vas obveščamo, da je pohod na Toško čelo, ki bi naj potekal v soboto 22. septembra 2022, odpovedan.