Sodelovali smo na usposabljanju "Svetovalnica za študente"

21. januar, 2021

V sredo, 20. januarja 2021, sta Alenka Gajšt in Nataša Mauko Zimšek sodelovali na usposabljanju “Svetovalnica za študente – primer dobre prakse pri delu s študenti s posebnimi potrebami in posebnimi statusi”.

Sodelavki našega društva sta z organizatorji in izvajalko usposabljanja, dr. Marto Licardi, iz Pedagoške fakultete Univerze v Mariboru, odgovarjali na dileme, s katerimi se soočajo zaposleni v visokem šolstvu pri delu s študenti s posebnimi potrebami.

Tekom usposabljanja se je odprlo kar nekaj zanimivih tem, dr. Licardijeva pa je prisotne dobro seznanila z vsemi statusi, ki so na voljo tekom študija in dobrimi praksami pri delu s študenti s posebnimi potrebami in posebnimi statusi.

Lepo se zahvaljujemo, da smo lahko sodelovali na dogodku.