Predsednik in sodelavka DŠIS sta na projektnih aktivnostih v Bolgariji

20. avgust, 2021

Naše društvo sodeluje v Erasmus + projektu “Youth Urban Action”. Cilji projekta so izmenjava dobrih praks na področju socialnega vključevanja invalidov, izvedba izobraževanj za mladinske delavce in oblikovanje vključujočih aktivnosti za mlade invalide v urbanih okoljih.

Aktivnosti in dobre prakse, ki jih izvaja naše društvo sta v Varni v Bolgariji predstavila predsednik društva Amir Alibabić in sodelavka Alenka Gajšt. 

Predsednik predstavlja plesne aktivnosti članov
Predsednik DŠIS Amir Alibabić predstavlja aktivnosti društva
Sodelavka predstavlja aktivnosti DŠIS
Sodelavka Alenka Gajšt in predsednik Amir Alibabić predstavljata DŠIS in naše dobre prakse

V projektu sodelujemo Association Creativi108 (Italija), Association of Young Psychologists (Bulgarija), Active Youth Association (Litva), GESME (Španija) in Društvo študentov invalidov Slovenije (Slovenija).