Dijake s posebnimi potrebami vabimo na delavnico "Grem na študij in pika"

5. februar, 2024

Društvo študentov invalidov Slovenije bo v sredo, 14. februarja 2024 ob 17. uri za dijake s posebnimi potrebami izvedlo delavnico “Grem na študij in pika”. Ta bo potekala preko Zooma.

Dijaki bodo izvedeli kako uveljavljati posebni status v vpisnem postopku in na fakulteti, kaj vse je dobro preveriti in se pozanimati za izbran visokošolski študij pred oddajo prijave za vpis in kako se študij razlikuje od srednje šole. S svojimi izkušnjami in nasveti bodo sodelovali tudi študenti s posebnimi potrebami.

Na delavnico se je potrebno prijaviti preko povezave Grem na študij in pika (google.com). Samo prijavljeni dijaki bodo Zoom povezavo prejeli najkasneje dan pred izvedbo delavnice.

Za morebitne dodatne informacije pišite na natasa@dsis-drustvo.si.

Za dijake, njihove starše in svetovalne delavce so na Društvu študentov invalidov Slovenije na voljo tudi za individualno svetovanje in pomoč.

Lepo vabljeni!