Projekt DIP – Digital Information Point

S pravimi informacijami iz prve roke, je študij v tujini zanimiva in čudovita izkušnja.

Obiščite http://www.studyabroadwithoutlimits.eu

Na spletni strani lahko navežete stik s študenti invalidi, ki študirajo v država, ki sodelujejo v projektu. Iz osebne izkušnje vam lahko povedo kakšno je življenje in študiji invalidov v njihovi državi.

Partnerji:
Avstrija – Johannes Kepler Universität
Belgija (Flamski del) – Hogeschool West-Vlaanderen
Irska – AHEAD: Association for Higher Education Access and Disability
Nizozemska – Handicap + Studie
Švedska - Karolinska Institut

Če bi želel/a sodelovati kot prostovoljka v mreži in tujim študentom nuditi informacije o študiju invalidov v Sloveniji, lahko kontaktiraš Alenko Bera na Alenka@dsis-drustvo.si in povezala te bo s projektnimi partnerji.

Pojdi nazaj