Vabilo na okroglo mizo

Obveščamo vas, da bo v sredo, 12. maja na Fakulteti za Upravo (predavalnica P1), ob 12. uri, potekala okrogla miza z naslovom Dobre prakse kariernega razvoja študentov s posebnimi potrebami, na kateri bodo naši člani in bivši člani predstavili svoje osebne izkušnje kariernega razvoja v času študija. Okroglo mizo organizira Fakulteta za upravo v sodelovanju z našim društvom. Vsi, ki vas zanima, kako so se nekateri naši člani pogumno spoprijeli z izzivi Evropske prostovoljne službe, Erasmus izmenjave, opravljanja različnih praks ali iskanjem prve zaposlitve, ste torej vljudno vabljeni, da se udeležite tega dogodka.

Zaradi lažje organizacije in vseh potrebnih priprav, vas prosimo, da svojo udeležbo potrdite do torka, 11. maja do 14. ure na info@dsis-drustvo.si

Lep pozdrav,

Strokovna služba