Študentski žur

Študentski žur

Vabljeni na študentski žur, ki bo v torek, 14. 5. 2013 v klubu PlusMinus (stavba Kolosej, Maribor) s pričetkom ob 23. uri. Tokratni žur je nastal v sodelovanju tudi z našo podporo, saj bo izkupiček od prodaje vstopnic v celoti namenjen naši članici TANJI KODRIČ.

Tanja je stara 24 let in študira psihologijo na Filozofski fakulteti UM. Pred skoraj osmimi leti je zbolela za kostnim rakom, zaradi katerega so ji morali amputirati levo nogo nad kolenom. Zaradi lažje mobilnosti in večje samostojnosti si želi Tanja z zbranim izkupičkom kupiti prilagojen avto z avtomatskim menjalnikom.

Zato te vabimo na pravi študentski žur, da se skupaj poveselimo in zaplešemo, predvsem pa s svojo prisotnostjo izkažemo podporo Tanji.