ŠOUM bo študentom invalidom omogočila brezplačno študijsko pomoč

Študentska organizacija Univerze v Mariboru (ŠOUM) bo od 1. februarja 2012, na podlagi dogovora o medsebojnem sodelovanju z Izobraževalno razvojim zavodom Univerzum Minerva in Društvom študentov invalidov Slovenije, omogočila študentom invalidom brezplačno študijsko pomoč v obliki inštrukcij. Na ta način želi ŠOUM pomagati študentom invalidom, da lažje opravljajo študijske obveznosti in jim tudi posledično omogočiti enakopravnejši vstop na trg dela. Na Društvu študentov invallidov Slovenije (Koroška cesta 53d, Maribor) lahko člani dobijo potrdilo o upravičenosti do brezplačne študijske pomoči, na podlagi katerga na Izobraževalno razvojem zavodu Univerzum Minerva (Ulica Arnolda Tovornika 13, Maribor) uredijo izvajanje inštrukcij.